نهمین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو و صنایع وابسته – رشت

نهمین نمایشگاه قطعات خودرو و صنایع وابسته رشت در محل نمایشگاه بین المللی گیلان برگزار شد. این نمایشگاه ازتاریخ ۶ مهر لغایت ۹ مهر ۱۴۰۰ پذیرای علاقه مندان به قطعات خودرو بود.
گروه بازرگانی دیناپارت نیز همچون سال های گذشته با عرضه جدیدترین قطعات تامینی خود از پلتفرمهای ایران‌خودرو و سایپا همچنین قطعات بدنه خودروهای داخلی در این نمایشگاه حضور یافت.
غرفه دیناپارت در این نمایشگاه به همت برادران دلاوری که نمایندگان شرکت در استان گیلان هستند در ۲۰۰ متر مربع برپا شد. جلیل قصاب مدیر عامل گروه بازرگانی دیناپارت در حاشیه بازدید از این نمایشگاه در گفتگویی گفت:هدف از برگزاری این نمایشگاه ارایه توانمندی های این صنعت در سطح استان گیلان و تبادل دانش و اطلاعات، همچنین عرضه تولیدات و محصولات شرکتهای تولیدی در بازار خودرویی است.
وی با اشاره به اینکه حمایت از تولید ملی موجبات اشتغالزایی و رشد و توسعه اقتصادی را فراهم می‌کند ابراز داشت: برگزاری نمایشگاه‌ها اقدامی مطلوب و تاثیرگذار در راستای معرفی و حمایت از تولید ملی بوده و تولید‌‌‌‌‌کنندگان در نمایشگاه‌ها فرصت تبادل تجارب و اطلاعات را دارند.


آقای یعقوب قصاب مدیرعامل دینا بدنه،آقای دیوسالار معاون تامین شرکت دیناپارت و محمد قصاب مدیرعامل دیناپخش از جمله اعضای هیات فنی بازدید کننده از این نمایشگاه بودند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *